Başhekimin Mesajı

Başhekimin Mesajı

Özel İmperial Hastanesi hekimleri ve tüm çalışanlarımız olarak, kısa zamanda sadece ilimiz için değil, Doğu Karadeniz Bölgesi için güvenilir, modern ve kurumsallaşmış bir sağlık merkezi durumuna geldik. Hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır.

Öncelikle insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkanlarımızı ve donanımımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.

İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla, insana hak ettiği değeri gösterebilmek için güler yüzlü, güvenilir, kaliteden ödün vermeden her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallarına saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir bir teşhis ve tedavi hizmeti misyonu ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Siz halkımızdan aldığımız destek ve teşvikle sağlığınızın teminatı olan ve “iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta İMPERİAL” sloganıyla yoluna devam eden İmperial Hastanemizin herkesi kucakladığını vurgular, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmenizi temenni ederim.

Uzm. Dr. Cemil BAYARSLAN
Başhekim

განახლების თარიღი : 28.02.2024