Hakkımızda

20 Temmuz 2007 tarihinde açılarak hizmet vermeye başlayan Özel İmperial Hastanesi bölgemizdeki en kapsamlı ve büyük hastanelerden biridir. Seçkin hekim kadrosuyla hizmet veren hastanemiz, teknolojinin son imkanlarının kullanıldığı, alanında uzman hekimlerinin bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalandığı, tanı ve tedavi amaçlı teknik donanımını her geçen gün en düst düzeye taşımaktadır.

24 saat sağlık hizmeti sunan Özel İmperial hastanesi, her türlü cerrahi girişimin uygulanması için gerekli, son teknolojiye göre dizayn edilmiş her türlü donanıma sahip ameliyathanelerde, tecrübeli anestezi uzmanlarının eşliğinde bölgemizde kendinden söz ettirecek açık ve kapalı tüm cerrahi girişimlere başarılı bir şekilde imza atmaktadır.

Özel İmperial Hastanesi bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren uzman doktorları, sağlık personelleri, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Misyon

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Vizyon

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbı uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumumuzun ve genel olarak bölgemizin beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen lider bir sağlık kuruluşu ve referans merkezi olmaktır.

Hakkımızda
Güncelleme Tarihi : 01.02.2023